[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

apt-get upgrade'de her seferinde listelenen paketlerSelam;
Ne zaman apt-get upgrade yapsam 3 paket (drm-trunk-module-src, xlibmesa-gl1-dri-trunk ve xserver-xfree86-dri-trunk) upgrade listesinde gözüküyor. Aslında benim için sorun değil ama xlibmesa her seferinde yeniden derlenmek istediği için küçük upgradelerde bile sadece xlibmesanın derlenmesini bekliyorum. Sorun nerde olabilir? Derlenirken bazı uyarılar veriyor mesela bir dosyada bir değişkenin kullanılmadan önce sıfırlanmadığını söylüyor, bu yüzden hala listede kalıyor olabilir mi? Bununla aynı sorunu daha önce de başka paketlerde yaşamıştım ama onlar yeni versiyonlar çıktıkça kaybolmuştu, bu baya uzun sürdü.
 
 
Mehmet Türker
http://www.turker.name.tr
 

GIZLILIK NOTU
Bu e-posta mesaji gizli, hassas bilgi ve/ya da ekler icerebilir. Bu mesaj, mesajin alici kisminda belirtilen kullanici/kullanicilara gonderilmistir. Eger mesaji yanlislikla almissaniz lutfen gondereni acilen bilgilendiriniz, mesaji ve tum kopyalarini siliniz.
Bu mesaj bilinen tüm viruslere karsi Symantec Antivirus ile taranmistir.
 
CONFIDENTIALITY NOTICE
This email may contain confidential information and/or attachments. This email is intended for the use of the addressee only. If you receive this email by mistake, please advise the sender immediately and delete the email and any copies of it.
This e-mail has been scanned by Symantec Antivirus for all known viruses.


Reply to: