[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Istanbul'lu Şenlikçiler Parmak Kaldırsın..!Eh, kimse koordine olamıyorsa birilerinin bu işe el atması lazım. Tek tek gitmeyelim oraya.. Topluca tanışmış olarak, şenlik havasına girerek gidelim oraya.. Benim için de rahatlatıcı olur. Şu anda ismen (bloglarını okuduğum, çalışmalarını takip ettiğim bir çok kişi var camiada) tanımak dışında, bu camiadan tanıdığım çok az insan var. Ama şimdi herkesle tanışma ve eğlenme zamanı.. Soruları direk yöneltme zamanı :)

Istanbul'dan gidecek olanlar parmak kaldırsın bakalım..! Bu arada Emre'cim sen otobüs fiyatlarıyla ilgili bir araştırma yapacaktın ne oldu o iş ? Bir an önce rezervasyonlarımızı yaptıralım aynı otobüse mümkünse... Ayrıca önceden toplantı yapacaksak da ben bu haftasonu Cumartesi günü Taksim'de buluşabiliriz derim. Çiçek ya da Nevizade iyi olabilir belki ;-) Ayyaş penguenler olalım biraz da..

Bu arada ben Ubuntu ve Debian CD'leri basacağım kendi çapımda... Kendi laptopumu da getireceğim. Artık bu işi ciddi bir şekilde rayına oturtalım yoksa geç kalacağız.. Ben haber bekliyorum sizlerden...


begin:vcard
fn:Alper KANAT
n:KANAT;Alper
adr;quoted-printable:;;;Istanbul;;;T=C3=9CRK=C4=B0YE
email;internet:tunix@raptiye.org
url:http://raptiye.org
version:2.1
end:vcard


Reply to: