[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Re: [RFR] po-debconf://nvidia-supportOn 14.02.2012 14:50, Atila KOÇ wrote:
msgid "Some files from the 'nvidia-installer' still remain on your system. These probably come from an earlier installation of the non-free NVIDIA graphics driver using the *.run file directly. Running the uninstallation procedure may have failed and left these behind. These files conflict with the packages providing the non-free NVIDIA graphics driver and must be removed before the package installation can continue." msgstr "Sisteminizde \"nvidia-installer\"dan arta kalmış bazı dosyalar bulunuyor. Bu dosyalar muhtemelen özgür olmayan NVIDIA grafik sürücüsünün doğrudan *.run dosyası kullanılarak yapılmış eski bir kurulumundan kalma dosyalardır. Kaldırma süreci başarısız olmuş ve arkasında bu dosyaları bırakmış olabilir. Bu dosyalar özgür olmayan NVIDIA grafik sürücüsünün paketleriyle çakışmaktadır ve paket kurulumuna devam edilmeden önce kaldırılmalıdır."

Sisteminizde \"nvidia-installer\"dan arta kalmış bazı dosyalar bulunuyor.
bu sanki bir miktar dosya kaldırıldıktan sonra yine de kalmış gibi 'still' sözcüğü ingilizcesinde o yüzden kullanılmış olabilir.
arta kalan zaten o anlamı verir diye düşünmüştüm. ki şu an nasıl düzeltebileceğimi de bilmiyorum. önerin var mı?Reply to: