[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Kontakt ws. bugs.debian.org.Dzień dobry,

analizując obecną sytuację na rynku e-commerce, trafiłem na Państwa serwis bugs.debian.org

Niezaprzeczalnie przez ostatnie miesiące można zauważyć zdecydowany wzrost ilości zakupów dokonywanych przez internet. W związku z czym, tak istotna jest odpowiednia strategia mająca na celu wzrost widoczności, a co za tym idzie - sprzedaży. 

Jako największa agencja SEO 360 w Polsce stale analizujemy działania sklepów internetowych, dlatego jesteśmy w stanie szczegółowo przedstawić działania konkurencji oraz przygotować strategię, mającą na celu zwiększenie widoczności. 

Mają Państwo możliwość rozmowy z naszym analitykiem, który w formie indywidualnego webinaru z udostępnieniem swojego ekranu przeanalizuje i zaprezentuje m.in.:

Co ważne sama analiza jest bezpłatna i niezobowiązująca i niezależnie od Państwa obecnej sytuacji taka wiedza jest uniwersalna i może się zawsze przydać.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam

logo icea

Michał Szymczak

Specjalista SEO/SEM

telefon icea

782 323 344

mail icea

m.szymczak@icea-grupa.pl

website icea

www.icea-grupa.pl

google partner iceaiab icea

iCEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Polska 114 60-401 Poznań, wpisana pod numerem KRS:000394000 do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, 61-752 Poznań, NIP:779-239-85-35, REGON:301902014, wysokość kapitału zakładowego: 75 000 00 złotych.


--
Reply to: