[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Karbon film ısıtıcı - Halı & parke altı ısıtma sistemleriKARBON FİLM ISITICI  
Halı ve parke  altı ısıtma sistemleri

Karbon film yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, spa merkezlerinde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada, seralarda ,iş yerlerinde,ana okullarında, spor salonlarında kolaylıkla uygulanır. Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altındada kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır. 

Çok ince olması ve basit montajı sayesinde, zeminden ısıtma uygulamaları son derece kolay ve konforludur. Vücudun en çok ısıya ihtiyaç duyan bölgesi ayak tabanıdır. Buranın rahat etmesi, tüm vücudun ısınma hissini almasını sağlar. Zeminin tüm yüzeyinin hafifçe ısıtılması bu ihtiyacı giderir. Tavanı ısıtma gibi bir amacımız yoktur. Klasik ısıtma sistemleri önce havayı sonra insanı ısıtırken, Ondolia filmleri sadece insanı ısıtır.

Ondolia Carbonic Heat Far Infrared Isıtıcı Filmler Güney Kore yapımıdır. Ondolia dünyanın en ince ısıtıcı filmlerini üreterek karbon ısıtma teknolojisinde bir yenilik yapmıştır.(yaklaşık 0,5 mm kalınlığındadır). Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir. Homojen ısı dağılımı vardır. Diğer yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Ondolia Carbonic Heat Far Infrared Isıtıcı Filmler yüzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz. Çizilme, delinme, yırtılmaya karşı çok daha dayanıklıdır. Ulaşılan sıcaklık çok yüksek olmadığı ve döşeme altına saklandığı için, ürün yıpranmamakta ve ürettiği ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Ondolia Carbonic Heat Far Infrared Isıtıcı Filmlerinin ömür sınırı yoktur. Çok ince olması ve basit montajı sayesinde, uygulama son derece kolay ve konforludur. Su basmasından etkilenmez Klasik ısıtma sistemleri önce havayı sonra insanı ısıtırken, Ondolia Carbonic Heat Far Infrared Isıtıcı Filmleri önce insanı ısıtır. Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine göre % 30-50 arasında daha az enerji kullanır. Ürünün Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir. Toz biriktirmez özelliği ile anti- alerjiktir. Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür. Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur. Taş 10 dakika parke 5 dakika halı 3 dakika da ısınır. 

Far Infrared Isıtıcı Filmler Güney Kore yapımıdır.Ondolia - Carbonic Heat, en ince ısıtıcı filmleri üreterek karbon ısıtma teknolojisinde bir yenilik yapmıştır. Bu yenilik 2006 yılında Amerika'da düzenlenen Isıtma Fuarında ödül almıştır.

Avantajları;

Ucuz, güvenli, ekonomik, sağlıklı. 
Bütün yüzeyde aynı sıcaklık. 
Dünya çapında yanmazlık garantisi ve sigortası. 
1 mm'den daha ince. 
Kolay ve hızlı montaj. 
10 yıl garanti sınırsız ömür. 
Düşük elektrik tüketimi. 
Elektronik merkezi kontrol ve bölgeleme. 
En yüksek konfor 
Ses yok - Toz yok 
Bakım - Temizlik - Tamir yok 
Sadece ısıtmaz sağlığa da yararlıdır !!! 
Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez. 
  
Başlıca kullanım alanları:

? Cami halı altı ısıtma sistemleri

? Laminat parke altı ısıtma sistemleri

? Kapalı Spor salonu,  

? Kapalı ve açık mekanlarda buz çözme uygulamaları için en ekonomik çözüm

? Kuru Sauna uygulamaları için ideal, 40 derece sabit sıcaklık sağlar

? Seralarda ve tarımsal alanlarda donmaya karşı gerekli tedbirler alınarak kullanılabilir..

? Aynalarda Pus oluşumunu engellemek için kullanılabilir, oteller için idealdir!

? Büyük salonlarda local ısıtma için mükemmeldir, maliyeti çok düşüktür...

? Banyolarda fayans altı kullanım için idealdir, kış aylarında müthiş bir konfor sağlayacaktır.

? Kreşler için idealdir... 

? Tavan ısıtması olarak uygulamaları da mevcuttur,

? Büro mobilyaları içerisine montaj yapılarak diz ve ayaklarınızı sıcak tutacaktır.


Projenize , uygulama dahil teklif almak için lütfen irtibat kurunuz.

Funda Türkmen

Tel:0212 424 01 26

www.karbonisitici.com

Reply to: