[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Yeni Fikirmi ArıyorsunuzBiz Dünya'da bir ilki gercekleştirerek www.projenisat.com adında bir site yaptık. Bu site Türkiye'deki icatları, fikirleri ve projesi olan şahıs ve firmaları gün yüzüne çıkarttık ve çıkartmaya devam ediyoruz.

Sitemizdeki bu projelerin değerlendirilmesi amacı ile sizinle işbirliği yapmak istiyoruz. Üyelerinizin bu değerli fikirlere harcayacakları küçük yatırımlarla Türkiye'nin Dünya pazarındaki yerini değiştireceğine  inanmaktayız. Çünkü sitemizdeki 500 projenin satış değeri 100.000 $ fakat geri dönüşümü 2.000.000.000 $ bulmaktadır.

Sitemiz bu konuda bu projecileri desteklemektedir. Bu amacla sitemiz ÜCRETSİZ çalışmaktadır. Proje sahibi ve proje talepi yazandan herhangi bir ücret veya komisyon almamaktadır. Amacımız sadece Türkiye'deki mucitlerin sesini duyurmaktır.

Yeni bir fikir ve ürünün, bedeli maddi olarak ölçülemeyecek büyüklüktedir. 
Her yıl milyonlarca lira Ar-Ge çalışmaları için harcanıyor peki kaç tane insanlar için yeni ürün veya hizmet ortaya çıkıyor? Oysa dünyaca yüz binlerce insanın yeni fikirleri, yeni bir ürün haline gelmek için fırsat bekliyor.

Yeni fikir ve projelerin yatırımcısıyla buluştuğu nokta : www.projenisat.com

İşbirliği yapmanız umudu ile.


Reply to: