[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

libGL errorSelam;
Son upgrade'imden sonra glxgears veya glxinfo çalıştırdığımda şöyle bir hata alıyorum:
 
libGL error: InitDriver failed
 
glxgears çalışıyor ama bu hatayı da veriyor. Ayrıca glxinfo da direct rendering: no olarak gözüküyor. Unstable ve xorg kullanıyorum. 2-3 gündür araştırıyorum ama bu hatayla karşılaşanların sorunları çözülmemiş. DRI  için deb http://www.nixnuts.net/files/ ./    adresini kullanıyorum. Ha birde buradan gelen drm-trunk-module-src, xlibmesa-gl1-dri-trunk ve xserver-xfree86-dri-trunk için WARNING: The following packages can not be authenticated! uyarısını veriyor upgrade ederken. (Ayrıca her seferinde upgrade ediyor niyeyse, yani her upgrade komutumda bunlar listeleniyor habire)
 
Mehmet Türker
http://www.turker.name.tr
 
 
 

GIZLILIK NOTU
Bu e-posta mesaji gizli, hassas bilgi ve/ya da ekler icerebilir. Bu mesaj, mesajin alici kisminda belirtilen kullanici/kullanicilara gonderilmistir. Eger mesaji yanlislikla almissaniz lutfen gondereni acilen bilgilendiriniz, mesaji ve tum kopyalarini siliniz.
Bu mesaj bilinen tüm viruslere karsi Symantec Antivirus ile taranmistir.
 
CONFIDENTIALITY NOTICE
This email may contain confidential information and/or attachments. This email is intended for the use of the addressee only. If you receive this email by mistake, please advise the sender immediately and delete the email and any copies of it.
This e-mail has been scanned by Symantec Antivirus for all known viruses.


Reply to: