[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Poszukuję współpracowników do nowatorskiego projektuWitam Państwa!

Od wielu lat działamy w internecie. Posiadamy wiele serwisów internetowych, jesteśmy w branży ponad 6 lat i posiadamy przeszło 30 000 użytkowników, z którymi utrzymujemy relacje. Wiemy jednak, że w pojedynkę jest ciężko, w dwie osoby również nie jest jeszcze lekko. Chcielibyśmy zainteresować Państwa naszym nowatorskim pomysłem - jak możemy wspólnie zarabiać pieniądze. Chcielibyśmy ten projekt zrealizować od A do Z z pomocą społeczności internetowej.

Wszystko zaczęło się od nawiązania kontaktu z producentami 4 branż: produktów perfumeryjnych, chemii gospodarczej, kosmetyki kolorowej oraz telefonii komórkowej z mobilnym internetem. Ukierunkowaliśmy się na te branże, ponieważ każda z nich ma jedną główną zaletę - są to produkty odnawialne i zamawia się je średnio co miesiąc. Jesteśmy aktualnie w trakcie tworzenia sieci sklepów działających w internecie z dostawą do domu, na których każdy klient zarabia oszczędzając czas i pieniądze a jednocześnie wchodzi w posiadanie udziałów tego przedsięwzięcia.

Chcemy nawiązać kontakt z osobami zainteresowanymi dodatkowym dochodem, chcemy wytłumaczyć Państwu dokładnie w czym rzecz, dlatego zachęcamy do wprowadzenia swoich podstawowych danych celem przeprowadzenia ogólnopolskiej kampanii.

Wprowadzenie danych umożliwiających nam kontakt z Państwem można dokonać tutaj:
www.siec-sklepow.efre.pl . Po wprowadzeniu danych jedna z 3 osób obsługujących ten projekt się z Państwem skontaktuje w możliwie szybkim czasie, aby podać termin wideokonferencji online, na której przekazane zostaną wszystkie informacje.

Z pozdrowieniami,
Zespół efre.plTreść wiadomości nie jest informacją handlową a jedynie zapytaniem w sprawie nawiązania kontaktów biznesowych, co zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną / Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późniejszymi zmianami jest prawnie dopuszczalne. Równocześnie informujemy, że Państwa adres e-mail pochodzi z publicznych źródeł informacji jak np. serwis ogłoszeniowy, forum lub inna strona internetowa. Wiadomość została wysłana tylko jeden raz, Państwa e-mail nie jest nigdzie przechowywany - w żadnej z naszych baz stąd nie ma możliwości wykreślenia Państwa e-maila z bazy, która nie istnieje. Maile wysyłane są na bieżąco gdy znajdziemy na internecie jakiś kontakt.Reply to: