On Wed, 8 Jun 2005 11:05:57 +0200
Ionel Mugurel Ciobîcă <I.M.Ciobica@gmail.com> wrote:
>
> Pare în regulă, dar lipseşte rîndul: "{\vref@excuse{romanian}%".
>
scuze pt. întârziere, probleme cu net-ul. În afară de ce a sesizat
Mugurel, na-m observat nimic altceva( defapt am observat ca ar trebui
să fac upgrade la tetex, dar asta e problemă personală).