În data de Mi, 08-06-2005 la 11:05 +0200, Ionel Mugurel Ciobîcă a scris:
> Pare în regulă, dar lipseşte rîndul: "{\vref@excuse{romanian}%".
Multumesc de "feedback".
Partea cu excuse afiseaza mesajul "Sorry, language `#1' not supported
%..." si nu vrem asta :) (e implicit pt. limbile fara traduceri).
-dan