[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Notatka prasowa - VirtualStudy.pl - bezpłatna sesja online: Grupy przestępcze działają w Internecie – fakt?
Witam
 
Poniżej przesyłam propozycje współpracy oraz notatkę prasową. Będzie nam miło jeśli zdecydują się Państwo na promocję tego ciekawego wydarzenia na Państwa portalu.
 
Jeśli Państwa portal przyłączy się do promowania wydarzenia to Wasze logo będzie wyświetlane w grupie patronów medialnych wydarzenia przez pół godziny przed rozpoczęciem przekazu sesji online. W tym celu prosimy przesłać na adres redakcja@virtualstudy.pl Wasz logotyp najpóźniej dzień przed sesją wraz z linkiem do newsa promującego wydarzenie.
W zamian za umieszczenie na Waszym portalu news o naszej sesji online proponujemy umieszczenie Waszego bannera w ratingu na głównej stronie VirtualStudy.pl.
Jeśli zainteresuje Was taka wymiana to prosimy o przeslanie linka do umieszczonego newsa oraz bannera o wymiarach 150x50.
 
Grupy przestępcze działają  w Internecie – fakt?
 
Portal VirtualStudy.pl potwierdza ten fakt i zaprasza na interesującą sesję pt.
„Advanced Persistent Threat – czyli jak działają zorganizowane grupy przestępcze w sieci” już w czwartek 23 listopada br. o godz. 20:30.
Grupy przestępcze działają nie tylko dla własnych korzyści ale są tez często wykorzystywane do walki wywiadowczej czy szpiegostwa przemysłowego – fakt?
Prezentowana sesja porusza tematykę zaawansowanych ataków oraz incydentów bezpieczeństwa w firmach takich jak RSA, Sony, Google, DigiNotar SSL czy Barracuda. Na podstawie realnych przykładów zostaną omówione błędy i problemy, z którymi borykamy się dbając o bezpieczeństwo informacji w firmach. Prelegent z perspektywy osoby wykonującej testy penetracyjne, doradzi na co zwrócić szczególną uwagę chcąc zminimalizować ryzyko wystąpienia incydentu bezpieczeństwa.
Prelegent Borys Łącki za dnia white hat, specjalista zajmujący się testami penetracyjnymi w firmie www.logicaltrust.net. Od ponad 10 lat związany z bezpieczeństwem IT. Jest autorem kilkunastu prelekcji na branżowych konferencjach m.in. Securecon, SEConference, SekIT, Open Source Security oraz Software Freedom Day. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz aktywny uczestnik stowarzyszenia International Security Systems Association.
Na spotkanie można się rejestrować w kalendarzu lub na forum.
 
W imieniu portalu i prelegenta serdecznie zapraszamy!
Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas więcej informacji prasowych , Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości.

Reply to: