[Date Prev][Date Next] [Thread Prev][Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

Informacje o firmieSzanowni Państwo,

Ustawa z dnia 18.07.2002 o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204) nakłada na nas obowiązek uzyskania zgody osób zainteresowanych otrzymywaniem informacji o naszej działalności drogą e-mailową.

Firma ELLA Sp. z o.o. zajmuje się handlem i produkcją figur z mączki kamiennej. Nasze figury idealnie nadają się do dekoracji ogrodów, działek, domów i mieszkań oraz jako prezenty i upominki. Dzięki szerokiej ofercie figur każdy może znaleźć coś dla siebie i podkreślić indywidualny styl i charakter swojego domu.

Obecnie trwa akcja, w której każdy nowo zarejestrowany uzytkownik otrzymuje jedną z pięciu figur za darmo, dlatego zależy nam na możliwości przesyłania Państwu drogą mailową szczegółowych informacji o akcjach organizowanych przez naszę firmę. Aby wyrazić zgodę na otrzymanie informacji od firmy ELLA Sp. z o.o. wystarczy kliknąc na link: http://www.ellazoo.com.

Zapraszamy także na naszą stronę www.ellazoo.com.

Z poważaniem,
ELLA Sp. z o.o.
32-200 Miechów,
ul. Sienkiewicza 22


Jeżeli jednak nie życzą sobie Państwo otrzymywania żadnych wiadomości od naszej firmy prosimy kliknąc na link: http://www.ellazoo.com.


Reply to: