Debian GNU/Linux Installatiehandleiding

Debian GNU/Linux Installatiehandleiding Copyright © 2004 © het Debian Installatiesysteem team

Dit document bevat instructies voor de installatie van het Debian GNU/Linux 3.1 systeem, voor het Intel x86 (“i386”) platform. Verder bevat het verwijzingen naar aanvullende informatie en informatie over hoe u het meeste uit uw nieuwe Debian systeem kunt halen.

Deze handleiding is oorspronkelijk geschreven in het Engels en de vertaling naar het Nederlands is nog niet volledig. Voor de delen die nog niet zijn vertaald is de originele, Engelstalige tekst opgenomen. Voor informatie over de vertaling naar het Nederlands kunt u een e-mail sturen naar de

<debian-l10n-dutch@lists.debian.org> mailinglijst.